Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Smart Kids Planet

727 770 880

Jeżeli chcesz zapewnić dziecku rozrywkę na najważniejszym poziomie, a równolegle stymulować jego rozwój, postaw na wizytę w SmartKidsPlanet. Jest to miejsce, w którym świetnie poczują się zarówno małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak i te o wiele starsze. Coś dla siebie odnajdą nawet dziesięciolatki.
Co wizyta w Centrum Mądrej Zabawy da dzieciom?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, by nie tylko dostarczały radości, jakkolwiek też korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Dobraliśmy atrakcje tak, aby SmartKidsPlanet kształtowało wyobraźnię i kreatywność. To miejsce, w jakim rozwijane są również umiejętności motoryczne. Co istotne, w SmartKidsPlanet dzieci mają okazję bawić się z innymi, co bardzo korzystnie wpływa na ich rozwój społeczny.

Smart Kids Planet

Smart Kids Planet

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Smart Kids Planet

Smart Kids Planet
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.