Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada ma w ofercie najwyższej klasy kampery firmy Laika o minimalnym przebiegu i największej przydatności. Wynajem kampera jest strzałem w dziesiątkę na urlop.Pojazdy są doskonale wyposażone dla rodziny z dziećmi. Polecana wypożyczalnia kamperów Łódź oferuje najlepsza jakość i satysfakcję podczas podróży. Kampery możesz wypożyczyć w kilku różnych miastach w kraju – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Prezentowane kampery mają ogrzewanie gazowe oraz klimę z opcją grzania. Z części użytkowych można wymienić miejsca noclegowe, kabinę prysznicową i wc, część dzienną z aneksem kuchennym i stołem. W części kuchennej znajdują się m.in.: blat roboczy, meble kuchenne, półka na przyprawy, lodówka i chromowany zlew. Kamper posiada na wyposażeniu: tempomat, czujniki cofania, czujnik gazów usypiających, elektryczne lusterka, markizę zewnętrzną oraz przestronny garaż.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: [email protected]
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wypożyczalnia kamperów

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.