Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Blachy trudnościeralne STAL-HURT

75 741 03 58

Firma STAL-HURT jest zaufanym producentem ukierunkowanym na sprzedaż lemieszy z wytrzymałej stali Hardox. Firma obecna jest na rynku od kilkunastu lat i ciągle zachowuje nieporównywalną jakość świadczonych usług. Flagowy produkt firmy to lemiesze. To nieprawdopodobnie niepoddatne na złamania i uszczerbki części np. do ładowarek. Lemiesze najczęściej możemy zobaczyć na zakończeniu koparki. Firma STAL-HURT oferuje w sprzedaży lemiesze z blachy trudnościeralnej do koparek, które zazwyczaj wykorzystywane są do budowy dróg. Produkty, które sprzedajemy są wyjątkowej odporności. Są bardzo dobrze znane przez użytkowników: pogłębiarek, ładowarek, buldożerów i pozostałych maszyn. Części do maszyn, które są wytrzymałe na złamania pozwalają uniknąć usterek i wykonywać inwestycję bez niepotrzebnych spowolnień.

Blachy trudnościeralne STAL-HURT

Blachy trudnościeralne STAL-HURT

https://www.stal-hurt.com/
ul. Główna 136, 58-410 Marciszów
Tel. 75 741 03 58
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.stal-hurt.com/: Hardox

Blachy trudnościeralne STAL-HURT
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.